امداد سیار مرند

امداد سیار مرند

امداد سیار مرند

Blog Article

امداد خودرو مرند معتبرترین شرکت‌ حمل خودرو در کلیه مناطق شهر مرند زیر نظر اتحادیه حمل خودروی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امداد خودرو کانون جهانگردی ارائه خدمات با کیفیت و سریع می باشد.

تمامی خدمات این شرکت بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی روزهای تعطیل در مرند و استان آذربایجان شرقی است .

امکان دریافت خدمات با کارت های اشتراک امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی. این خدمات به صورت کشوری (در سراسر ایران) بوده و شامل ۴ کارت برنزی، نقره ای، طلایی و الماس می باشد و با خرید کارت های ذیل از مزایا و خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی در سراسر کشور بهرمند شوید.

امداد خودرو به وسیله خودروبر کفی، تریلی خودروبر و یدک کش امکان پذیر می باشد، امدادگران در امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نمایندگی استان آذربایجان شرقی با در اختیار داشتن وسایل نقلیه استاندارد، مجهز و آماده خدمت رسانی به مردم عزیز هستند.

و نصبت به رفع عیب یا حمل خودرو به نزدیک ترین تعمیرگاه اقدام نمایند .

این خدمات شامل تعمیرات سبک خودرو، حمل خودرو به تعمیرگاه یا مقصد مورد نظر، و سایر خدمات مرتبط با خودرو است.

ارائه سیستم برای سازماندهی کلیه خدمات امداد خودرو مرند

همکاران ما در خودروبر کانون جهانگردی در شهر مرند به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

حتما از سالم بودن چراغ های مه شکن و همراه داشتن زنجیر چرخ قبل از شروع مسافرت اطمینان داشته باشید.

کلیه حقوق محفوظ است ۱۴۰۳ نماشا فرصت‌های شغلی حریم خصوصی کاربران قوانین و مقررات درخواست کانال رسمی لوگوی نماشا تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما سرگرمی و طنز ورزشی کارتون و انیمیشن علم و فن آوری خودرو و وسایل نقلیه آموزش موسیقی و هنر اخبار و سیاست حیوانات و طبیعت بازی حوادث مذهبی اشتراک‌گذاری

هزینه های امداد خودرو در مرند به چه صورت است ؟ بر اساس مشکل خودرو معمولا هزینه های امداد خودرو در مرند نیز متفاوت می باشد. خدمات رسانی امداد خودرو در مرند چقدر طول می کشد ؟ یک امداد خودرو خوب در مرند در سریع ترین زمان ممکن به حل مشکلات خودرو می پردازد.

کلیه حقوق برای امداد خودرو فتحی محفوظ است. توسعه و طراحی سایت در تبریز وب سایت، بهینه سازی و سئو سایت در تبریز سئو

خدمات شرکت امداد خودرو همیار نصیر ایثار : امداد خودرو مرند 

در این روش یک کامیون که در پشتش یک کفی مخصوص دارد خودروی شما را با جک‌های مخصوص بلند کرده و روی کفی پشتش می‌گذارد و پس از تثبیت ماشین در کفی خودروبر ماشین شما را حمل می‌کند به این کار کفی خودرو سوار بیشتر نیز می‌گویند.

Report this page